ПОРЯДОК ДЕННИЙ спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань: - регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку; - соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 19.06.2024

Дата: 17.06.2024 14:31

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

Міська голова ______ В. ЛЕВІЦЬКА

«____» червня 2024 року

спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань:

- регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку;

- соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії

м. Сквира                                                               19.06.2024 р., 13-00

великий зал засідань

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

2. (3) Про внесення змін до Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

3. (4) Про стан роботи закладів культури з організації дозвілля на території Сквирської міської  територіальної громади.

Доповідає: Клебанівська О.С., начальниця відділу культури, молоді і спорту міської ради.

4. (5) Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Суслова О.В., начальниця відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку міської ради.

5. (6) Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Сквирської міської ради від 01.02.2022 №9.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

6. (8) Про надання дозволу на приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Карла Болсуновського, 42б, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область.

7. (10) Про надання згоди на передачу права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                 Василь ГРИША

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань соціального захисту,  освіти,

охорони здоров'я, культури та релігії                       Катерина БОНДАРЧУК

ПИТАННЯ, ЩО ВНОСЯТЬСЯ В ПОРЯДОК ДЕННИЙ

спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку; соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії питання:

8. Про ліцензування провадження освітньої діяльності у сфері позашкільної освіти Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи імені Воропая П.М. Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

9. Про затвердження "Програми із створення безбар`єрного простору на території Сквирської міської територіальної громади" та Плану заходів на 2024-2030 роки з реалізації «Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року» на території Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.