ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища 23.07.2024

Дата: 18.07.2024 13:51

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

В.о. міської голови ______ Тетяна ВЛАСЮК

«____» липня 2024 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

м. Сквира                                                                                   23.07.2024 р., 13-00

малий зал засідань

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської ради за І півріччя 2024 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

5.       (6.)      Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Доповідає: Ярковий І.О., заступник міської голови.

6.       (7.)      Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та водовідведення на 2024-2025 роки.

Доповідає: Ярковий І.О., заступник міської голови.

7.       (9.)      Про внесення змін та доповнень до Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

8.       (10.)    Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

9.       (11.)    Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради – частину нежитлової будівлі загальною площею 50,3кв.м, розташованої за адресою: пров. Георгія Якушкіна, 3А, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область.

10.     (12.)    Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі,  розташованої за адресою: вул. Карла Болсуновського, 42б, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область.

11.       (13.)  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради – частину нежитлової будівлі (котельні) загальною площею 110,3кв.м, розташованої за адресою: вул. Київська, 12, м. Сквира,Білоцерківський район, Київська область.

12.       (14.)  Про затвердження акту приймання-передачі майна, активів та зобов’язань, що перебувають на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772).

Доповідає: Шутенко С.О., в.о. директора КП «Сквираблагоустрій».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань комунального майна, житлово-комунального

господарства, благоустрою та охорони

навколишнього середовища                                                   Микола СИВОРАКША