ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку 23.07.2024

Дата: 18.07.2024 13:52

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

В.о. міської голови ______ Тетяна ВЛАСЮК

«____» липня 2024 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

м. Сквира                                                                       23.07.2024 р., 15-00

малий зал засідань

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської ради за І півріччя 2024 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

5.       (8.)      Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки».

Доповідає: Рижков М.В., начальник відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НПУ у Київській області.

6.       (9.)      Про внесення змін та доповнень до Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань планування бюджету та фінансів,

соціально-економічного розвитку                                               Максим ЧМИРЬ