ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 24.07.2024

Дата: 18.07.2024 13:53

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

В.о. міської голови ______ Тетяна ВЛАСЮК

«____» липня 2024 року

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії

м. Сквира                                                                           24.07.2024 р., 13-00

малий зал засідань

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сквирської міської ради за І півріччя 2024 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

5.       Про внесення змін до Програми судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.

Доповідає: Кваша І.С., начальниця відділу юридичного забезпечення ради та діловодства міської ради.

6.       (9.)      Про внесення змін та доповнень до Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

7.         (15.)  Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 грудня 2023 року №15-42-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради на 2024 рік».

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

8.         (16.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303322).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

9.         (17.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303339).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

10.       (18.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303345).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

11.       (19.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303204).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

12.       (20.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303227).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

13.       (21.)  Про перепрофілювання (зміну типу), перейменування Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303262).

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань соціального захисту,  освіти,

охорони здоров'я, культури та релігії                       Катерина БОНДАРЧУК