Дата: 30.07.2024 13:16

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик очікуваної вартості

предмета закупівлі по процедурі відкриті торги ( з особливостями) відповідно до пункту 41 Постанови

Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами та доповненнями))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради; 09001, м. Сквира, Київська область, вул. Карла Болсуновського, 28; код за ЄДРПОУ – 44153671; категорія замовника – орган державної влади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):«Капітальний ремонт фасаду Сквирського академічного ліцею № 2 по пров. Каштановий, буд.2 в м. Сквира  Білоцерківського району Київської області» ДК 021:2015 – 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором : UA-2024-07-26-008796-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до проектно-кошторисної документації  на «Капітальний ремонт фасаду Сквирського академічного ліцею №2 по пров. Каштановий, буд.2 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області»  Відносно кошторисної частини вказаної документації виконано експертизу ТОВ « УК ЕКСПЕРТИЗА»  № 2534-РК від 30.12.2024 року та отримано за її результатами позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 10 741,781 тис. грн в тому числі: - будівельні роботи – 7 777,427 тис. грн; - устаткування – 00,000 тис.грн; - інші втрати – 2 964,354 тис.грн.

Робочим проектом передбачається провести комплекс робіт по утепленню фасадів, наявного навчального закладу. Фасади утеплюються мінераловатними плитами IZOVAT FASAD, щільністю 115 кг/м3, товщиною 150мм з подальшим опорядженням декоративною штукатуркою Ceresit CT 137 (зерно 1,5мм) та  пофарбуванням фасадною фарбою Ceresit CT 54 у кольори згідно паспорту фасадів, або защитно-декоративними елементами по каркасу. Зовнішні стіни цокольного поверху утеплюються плитами з піноскла Pinosklo, щільністю 120/160кг/м3, товщиною 150мм, із зовнішнім опорядженням вище рівня землі декоративною штукатуркою Ceresit CT 137 (зерно 1,5мм) та  пофарбуванням фасадною фарбою Ceresit CT 54  у кольори згідно паспорту фасадів, або защитно-декоративними елементами по каркасу.

До складу робіт, що передбачаються проектом, входять:

- демонтаж керамічної плитки, демонтаж плитки на відкосах, карнизах, відливах, демонтаж пошкодженої штукатурки;

- демонтаж карнизу з цегли;

- вирівнювання стін штукатуркою;

- утеплення зовнішніх стін плитами з мінвати та піностікла ( для цоколю), оздоблення декоративною штукатуркою та фарбування фасадною фарбою або защитно- декоративними елементами (вентильований фасад);

- влаштування зовнішніх віконних відкосів;

- влаштування зовнішніх віконних відливів;

- будівництво пандуса при головному входу, ремонт сходів головного входу

- капітальний ремонт навісів над вхідними групами.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Капітальний ремонт фасаду Сквирського академічного ліцею № 2 по пров. Каштановий, буд. 2 в м. Сквира, Білоцерківського району Київської області»  відповідає розрахунку видатків до кошторису на 2024 рік згідно рішення 51-ї сесії Сквирської міської ради від  25.07.2024 року № 02-51-VIII  « Про бюджет» за (КЕКВ 3132).

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена проектно-кошторисною документацією по об’єкту «Капітальний ремонт фасаду Сквирського академічного ліцею № 2 по пров. Каштановий, буд. №2  в м. Сквира, Білоцерківського району Київської області»    і складає 8 728 841,00 гривень з ПДВ ( вісім  мільйонів сімсот двадцять вісім тисяч вісімсот сорок одна гривня оо коп з ПДВ).

6.Процедура закупівлі : застосовується процедура відкриті торги з (особливостями)