ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії м. Сквира 16.08.2024

Дата: 13.08.2024 16:17

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

Міська голова _____ Валентина ЛЕВІЦЬКА

«____» серпня 2024 року

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії

м. Сквира                                                                           16.08.2024 р., 13-00

малий зал засідань

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік за І півріччя 2024 року.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

4.       Про стан забезпечення жителів міста та сіл Сквирської міської територіальної громади питною водою та заходів щодо поліпшення її якості.

Доповідає: Ярковий І.О., заступник міської голови.

5. (6.) Про організацію харчування дітей в навчальних закладах Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

6. (7.) Про затвердження Програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року у Сквирській міській територіальній громаді.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

7. (8.) Про підготовку навчальних закладів до роботи в новому навчальному році.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

8. (9.)  Про стан розвитку фізичної культури і спорту на території Сквирської міської ради.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

9. (10.) Про затвердження перспективного плану мережі ліцеїв Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

10. (11.) Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 грудня 2023 року №15-42-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради на 2024 рік».

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

11. (12.) Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 28 березня 2023 року №36-31-VIII «Про пониження ступеня Антонівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області».

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

12. (13.          ) Про відкриття відділення з виду спорту «Вільна боротьба» у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Воропая П.М. Сквирської міської ради Київської області.

Доповідає: Бачинська В.П., заступниця міської голови.

13. (14.          ) Про внесення змін до штатного розпису Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Доповідає: Радчук С.П., директорка комунальної установи  Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань соціального захисту,  освіти,

охорони здоров'я, культури та релігії                       Катерина БОНДАРЧУК