Опитування мешканців області та представників бізнесових кіл щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року

Дата: 26.08.2024 10:46

З метою визначення нових пріоритетів соціально-економічного розвитку з урахуванням викликів сьогодення, зокрема необхідністю відновлення пошкодженої інфраструктури, стимулювання економічної активності та створення безпекових умов життєдіяльності, а також можливостей надання міжнародної підтримки для подолання наслідків російської збройної агресії Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації ініціює проведення опитування мешканців області та представників бізнесових кіл щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року.

У звʼязку з цим, в термін до 02 вересня 2024 року запрошуємо пройти онлайн-опитування представників бізнесу та мешканців Київської області, які доступні за посиланнями:

• для представників бізнесу: опитування

• для мешканців області: опитування