«Дитячий простір»- територія дружня до дитини

Дата: 12.09.2024 10:53

«Дитячий простір» – місце,в якому зустрічаються та проводять час діти різного віку протягом серпня простір відвідало 48 дітей різного віку ,що проживають на території Сквирської громади.  Тут кожен знайшов для себе заняття до смаку. Малеча – активні ігри, майстер-класи та розвивальні заняття.   Це місце, де ніколи не буває сумно, де панують посмішки та безтурботність.  . Звісно, поряд з дітьми досвідчені фахівці із соціальної роботи  КУ  Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»  а також   проводять заняття психологи  Благодійного фонду «Рокада»,що мають відповідну освіту і досвід роботи, працюють з дітьми  та   допомагають справитися зі стресом, пов’язаним з війною, відновитися та стабілізувати емоційний стан.

Нагадуємо  що «Дитячий простір» продовжує працювати  за адресоюм. Сквира вул.. Київська,12  і кожного дня відчиняє свої двері на зустріч дитячим посмішкам, на зустріч майбутньому.