16 Вересня, 2024 р., 14:51
   З 13 по 15 вересня 2024 року у місті Біла Церква проводився відкритий чемпіонат Білоцерківської МТГ з боксу серед юнаків, юніорів та молоді.
13 Вересня, 2024 р., 13:03
13 Вересня, 2024 р., 12:45
13 вересня 2024 року о 14.00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради.
13 Вересня, 2024 р., 10:58
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо пристосування об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення завантажити ТУТ
13 Вересня, 2024 р., 08:35
12 Вересня, 2024 р., 16:08
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ  ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
12 Вересня, 2024 р., 10:53
         «Дитячий простір» – місце,в якому зустрічаються та проводять час діти різного віку протягом серпня простір відвідало 48 дітей різного віку ,що проживають на території Сквирської громади.  Тут кожен знайшов для себе заняття до смаку. Малеча – активні ігри, майстер-класи та розвивальні заняття.   Це місце, де ніколи не буває сумно, де панують посмішки та безтурботність.  . Звісно, поряд з дітьми досвідчені фахівці із соціальної роботи  КУ  Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»  а також   проводять заняття психологи  Благодійного фонду «Рокада»,що мають відповідну освіту і досвід роботи, працюють з дітьми  та   допомагають справитися зі стресом, пов’язаним з війною, відновитися та стабілізувати емоційний стан.
11 Вересня, 2024 р., 09:59
10 Вересня, 2024 р., 14:24
   Для підтримання зусиль національних органів, ЮНЕСКО впроваджує проект щодо відновлення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки дітей та педагогів під час літніх канікул у місцях з найвищою концентрацією дітей (літні школи, літні табори, позашкільні заклади, центри стійкості тощо). В рамках проекту буде здійснюватися неформальна освітня діяльність - ігри, фізична активність, ігрова терапія тощо.