26 Серпня, 2024 р., 14:42
Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості. Як це працює? Гортайте карусель та отримайте інформацію
26 Серпня, 2024 р., 12:40
  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
26 Серпня, 2024 р., 11:39
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
26 Серпня, 2024 р., 11:14
   У зв’язку з тим, що під час прикордонного контролю громадяни
26 Серпня, 2024 р., 10:52
УВАГА! Важлива інформація!
26 Серпня, 2024 р., 10:46
   З метою визначення нових пріоритетів соціально-економічного розвитку з урахуванням викликів сьогодення, зокрема необхідністю відновлення пошкодженої інфраструктури, стимулювання економічної активності та створення безпекових умов життєдіяльності, а також можливостей надання міжнародної підтримки для подолання наслідків російської збройної агресії Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації ініціює проведення опитування мешканців області та представників бізнесових кіл щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року.
23 Серпня, 2024 р., 08:14
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії