05 Серпня, 2024 р., 10:06
Начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради
05 Серпня, 2024 р., 08:40
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
02 Серпня, 2024 р., 16:08
02 Серпня, 2024 р., 10:08
01 Серпня, 2024 р., 08:17
30 Липня, 2024 р., 16:38
30 Липня, 2024 р., 09:41
У зв'язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню внутрішньобудинкових газових мереж в серпні 2024 року буде припинено газопостачання багатоповерхових житлових будинків згідно графіку.