05 Червня, 2024 р., 16:16
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
05 Червня, 2024 р., 10:58
04 Червня, 2024 р., 14:26
   Інформуємо про проведення масового вибуху 05 червня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
04 Червня, 2024 р., 09:40
03 Червня, 2024 р., 11:10
03 Червня, 2024 р., 08:35
30 Травня, 2024 р., 16:13
30 Травня, 2024 р., 11:49
   З урахуванням реалій воєнного часу, коли ветерани війни, які беруть участь у воєнних діях і не мають можливості оформити зазначені пільги, затверджений експериментальний порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей (Постанова КМУ від 27.12.2023 №1395).
29 Травня, 2024 р., 16:20