18 Липня, 2024 р., 16:21
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
17 Липня, 2024 р., 14:22
Мікропідприємцям будуть надані гранти у розмірі до 4000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: Ощадбанк, ПриватБанк та Банк Львів.
17 Липня, 2024 р., 11:45
   Інформуємо про проведення масового вибуху 18 липня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
09 Липня, 2024 р., 12:52
Інформуємо про проведення масового вибуху 10 липня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
05 Липня, 2024 р., 08:41
04 Липня, 2024 р., 11:28
01 Липня, 2024 р., 10:54
УВАГА!!! ПЕРЕНЕСЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ на 10.07.2024 (СЕРЕДА)
01 Липня, 2024 р., 08:21
27 Червня, 2024 р., 13:51
          У зв'язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню внутрішньобудинкових газових мереж в липні 2024 року буде припинено газопостачання багатоповерхових житлових будинків згідно графіку.