10 Липня, 2024 р., 14:39
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді рятувальники Білоцерківського РУ провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської громади Білоцерківського району. Під час роз’яснювальної роботи рятувальники пояснили людям, у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також фахівці ДСНС звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Співробітники ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.
09 Липня, 2024 р., 12:52
Інформуємо про проведення масового вибуху 10 липня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
08 Липня, 2024 р., 14:34
Працівники Білоцерківського РУ спільно з представниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. Під час заходу закликали громадян на необхідністі суворого дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах. Варто нагадати, що згідно законодавства, Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А їх порушення тягне за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень.
08 Липня, 2024 р., 11:34
Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців Підбір талантів – це не просто пошук кваліфікованих кандидатів по резюме, а набагато ширший та складніший процес, яким необхідно займатися з самого початку життя компанії, щоб знайти та розвинути лояльних бізнесу співробітників.
08 Липня, 2024 р., 11:33
05 Липня, 2024 р., 11:21
Чи є обмеження видів діяльності, які здійснює ФОП на загальній системі оподаткування ГУ ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України, підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Статтею 42 Конституції України встановлено, що кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Перелік видів діяльності, які не має право здійснювати фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування, визначений у ст. 4 Закону України від 07.02.1991  №698-ХІІ «Про підприємництво» із змінами та доповненнями. ФОП на загальній системі оподаткування мають право здійснювати будь-яку діяльність, яка не заборонена законом. Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: [email protected]
05 Липня, 2024 р., 08:41
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
04 Липня, 2024 р., 16:42
Сплатити податки, не виходячи з дому Головне управління ДПС у Київській області інформує, що платники податків -  фізичні особи в особистому кабінеті Електронного кабінету  мають можливість сплатити податки, скориставшись однією  із запропонованих платіжних систем.
04 Липня, 2024 р., 11:28