17 Липня, 2024 р., 14:25
17 Липня, 2024 р., 14:22
Мікропідприємцям будуть надані гранти у розмірі до 4000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: Ощадбанк, ПриватБанк та Банк Львів.
17 Липня, 2024 р., 11:45
   Інформуємо про проведення масового вибуху 18 липня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
16 Липня, 2024 р., 15:06
Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії проти нашої країни, служба зайнятості пропонує своїм клієнтам активні програми та фінансову підтримку. Побудова ефективної взаємодії з роботодавцями задля регулювання ситуації на ринку праці, створення нових та збереження існуючих робочих місць, допомога бізнесу – першочергові завдання сьогодення.
16 Липня, 2024 р., 15:05
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді рятувальники Білоцерківського РУ провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської громади Білоцерківського району. Під час роз’яснювальної роботи рятувальники пояснили людям, у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також фахівці ДСНС звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Співробітники ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.
16 Липня, 2024 р., 14:46
Надзвичайники у Сквирській громаді Білоцерківськго району розповідали дітям та дорослим про безпеку, як уникнути небезпечних ситуацій та як допомагати один одному, а батьків інформували про правила безпечних канікул та відпочинку. Під час заходу особливу увагу акцентували на дотриманні правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, дій протягом тривання сигналу "Повітряна тривога", а також безпеці на водних об'єктах. А для того, аби діти пам’ятали важливу інформацію та ділилися з однолітками всі отримали кольорові та пізнавальні буклети, розроблені ДСНС спільно з UNICEF Ukraine.
16 Липня, 2024 р., 10:28
15 Липня, 2024 р., 14:44