20 Серпня, 2024 р., 16:09
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Для зручності вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. Кожен, хто потребує допомоги, може самостійно переглянути інформацію про наших партнерів на сайті Державної служби зайнятості перейшовши за посиланням «Єдине вікно послуг»: https://www.dcz.gov.ua/other/onewindow
20 Серпня, 2024 р., 14:58
ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» ТА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ
20 Серпня, 2024 р., 10:16
АЧС, що потрібно знати! У зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України та Київської області зокрема, можливістю швидкого поширення збудника інфекції, з метою недопущення поширення захворювання на території України, просимо Вас у випадку виявлення трупів диких, свійських свиней, відходів тваринного походження, негайно повідомити державну службу ветеринарної медицини.
20 Серпня, 2024 р., 08:51
Куди можуть звернутися внутрішньо переміщені особи для отримання допомоги щодо психічного здоров’я?
20 Серпня, 2024 р., 08:30
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
20 Серпня, 2024 р., 08:21
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
19 Серпня, 2024 р., 08:45
16 Серпня, 2024 р., 14:15
ДТЕК Київські регіональні електромережі за перше півріччя 2024 року відремонтував 8 тис. км ліній електропередачі різного класу напруги, понад тисячу підстанцій та розподільчих пунктів та реконструював 7 енергооб’єктів. Роботи виконали в рамках ремонтної та інвестиційної програм. Сума інвестицій в І півріччі склала 476 млн грн.