08 Квітня, 2024 р., 10:43
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
05 Квітня, 2024 р., 15:34
ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
04 Квітня, 2024 р., 15:37
   03 та 04 квітня 2024 року Сквирська міська голова Валентина Левіцька взяла участь у відкритих слуханнях про роботу виконавчих органів міської ради в 2023 році, що пройшли у ДНЗ «Сквирське ВПУ» м. Сквира та с. Мовчанівка старостинського округу №1 (староста Василь Титарчук) Сквирської міської ради.
04 Квітня, 2024 р., 13:53
   Збірна команда учнів 4-6 класів Сквирського академічного ліцею № 2 здобула перемогу в зональних іграх ІІІ (районного) етапу всеукраїнських змагань з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» та вийшла у фінал ІІІ (районного) етапу, обігравши команди з Володарської селищної та Медвинської сільської територіальних громад.
04 Квітня, 2024 р., 13:00
   Роботи відбуваються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
04 Квітня, 2024 р., 11:39
   29 березня 2024 року відбулося шосте чергове засідання Координаційної ради ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, волонтерів і членів сімей загиблих при виконавчому комітеті Сквирської міської ради.
03 Квітня, 2024 р., 16:20
03 Квітня, 2024 р., 16:19
За І квартал 2024 року платники пристоличного регіону спрямували до зведеного бюджету більше 14,1 млрд грн податків, зборів та платежів.
03 Квітня, 2024 р., 14:54
Інформація щодо надання окремих послуг Київською обласною службою зайнятості за період з 1 січня по 31 березня 2024 року:
03 Квітня, 2024 р., 13:01
   Жителі старостинського округу №5 докладають зусиль для швидкої Перемоги. Загалом, з початку року було зібрано 158 185 грн, з яких вже придбали 2 дрони та замовили нові, передавали кошти захисникам ЗСУ на обладнання та надсидали посилки для військових з вказаного старосинського округу.