29 Березня, 2024 р., 16:18
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
29 Березня, 2024 р., 16:15
Хоч би як нам було цікаво, хоч би як ми хотіли дізнатися, коли ж закінчиться війна, пам’ятаймо про особисті кордони одне одного. Запитайте ветерана чи ветеранку, як їх зустріли вдома, як почуваються, чим планують займатися, чи потрібна якась допомога… Навіть якщо людина цього не покаже, насправді вона буде глибоко вдячна вам за повагу і тактовність.
29 Березня, 2024 р., 09:36
29 Березня, 2024 р., 08:19
01 квітня  2024 року завершується граничний термін сплати окремих податків та зборів
28 Березня, 2024 р., 11:57
   Товариство з обмеженою відповідальністю «БІО ЮКРЕЙНІАН ПРОДАКТ СЕПЛАЕР».
27 Березня, 2024 р., 14:40
   З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою.
27 Березня, 2024 р., 14:23
   Відповідно до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024 – 2027 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 768-22-VIII, розпочато роботу конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства Посилання
27 Березня, 2024 р., 09:23
26 Березня, 2024 р., 16:26