18 Березня, 2024 р., 16:28
Тема Всесвітнього дня водних ресурсів 2024 року – «Вода для миру».
15 Березня, 2024 р., 16:25
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
15 Березня, 2024 р., 14:55
Отримання розрахункового документу споживачем - це гарантія
14 Березня, 2024 р., 10:05
   Українці та українки можуть скористатися послугами Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.
14 Березня, 2024 р., 10:03
13 Березня, 2024 р., 16:20
Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білоцерківського району інформує: Профілактика грипу та ГРВІ.
12 Березня, 2024 р., 16:26