12 Березня, 2024 р., 16:23
Платники, які самостійно відмовились, або яким контролюючі органи не підтвердили статус платника ЄП ІV групи, можуть подати уточнюючий Додаток 3 до Декларації на 2023 рік
12 Березня, 2024 р., 16:22
Пишаємося золотою медаллю в Національному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024»
12 Березня, 2024 р., 08:08
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
11 Березня, 2024 р., 14:15
   З 04 по 07 березня 2024 року у закладах освіти тривали відбіркові ігри територіального етапу змагань з баскетболу (юнаки) на базі Сквирського академічного ліцею №2, Сквирського академічного ліцею №3, Самгородоцького НВК, Буківського НВК. Всього у другому етапі змагалися 10 команд закладів загальної середньої освіти громади.
11 Березня, 2024 р., 14:12
   Кажуть, обличчя, як і очі — дзеркало душі. Проте чи вірно це? Особливо коли йдеться про людину, яка отримала травму.
11 Березня, 2024 р., 14:10
   ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.
11 Березня, 2024 р., 14:09
   Міська голова Валентина Левіцька провела зустріч з працівниками ТОВ «Сквирський комбінат хібопродуктів» по питанню роботи виконавчих органів Сквирської міської ради в 2023 році.
11 Березня, 2024 р., 08:34
08 Березня, 2024 р., 08:43