13 Лютого, 2024 р., 10:35
   Із початку 2023 року Уряд України розпочав масовий перегляд регуляторних інструментів для бізнесу. Мета – максимально спростити дозвільні процедури та полегшити життя підприємцям. Спеціально для цього була створена Міжвідомча робоча група з дерегуляції під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та Віце-прем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
13 Лютого, 2024 р., 10:09
   Щиро вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики - Добровольського Вадима, учня 10-А класу Сквирського академічного ліцею №2, який виборов почесне 2 місце!
13 Лютого, 2024 р., 08:10
   Щиро вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства - Микульську Дарину, ученицю 9 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій "Перспектива", яка виборола 3 місце!
13 Лютого, 2024 р., 08:09
Документи для отримання пільг зі сплати земельного податку ФО подає контролюючому органу до 01 травня поточного року
12 Лютого, 2024 р., 15:25
   Проєкт нової сучасної їдальні втілено в життя. Сьогодні учні Сквирського академічного ліцею мають змогу ласувати смачними обідами у їдальні закладу освіти, яка відповідає всім стандартам.
12 Лютого, 2024 р., 15:24
   З 08 по 10 лютого 2024 року у місті Бровари проводився чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н., пам'яті ЗТУ І. Г. Корольова.    У складі Київської області виступали вихованці Сквирської ДЮСШ Гапич Валентин та Бабенюк Андрій.    За результатами змагань: V місце — Гапич Валентин (вагова категорія до 57 кг); V місце — Бабенюк Андрій (вагова категорія до 40 кг).    Вітаємо наших вихованців та їх тренера-викладача Давида Петросяна зі здобутими результатами.    Велика подяка батькам за активну підтримку та участь в організації поїздки на Чемпіонат Київської області!
12 Лютого, 2024 р., 15:23
   З 08 по 11 лютого 2024 року в місті Львів вихованці Сквирської ДЮСШ з легкої атлетики на чолі з тренером-викладачем Оленою Фартушною змагалися на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.    Всього у Чемпіонаті взяло участь 599 учасників із 23 регіонів України.    Від Київської області було заявлено 25 учасників серед них у складі збірної виступало 4 вихованці Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи імені Воропая П.М., а саме: Кондратенко Богдан, Назаренко Софія, Бубон Богдан та Лабай Марія.    Серед усіх здобутків вихованців на Чемпіонаті маємо такі найкращі місця: І місце — Лабай Марія (естафетний біг 100+200+300+400 м); ХІІ місце — Кондратенко Богдан (біг 400 м); ХVII місце — Бубон Богдан (штовхання ядра 4 кг).    Наша збірна Київщини на Чемпіонаті у загальнокомандному заліку посіла ІХ місце.    Вітаємо тренера, призерів та переможців.    Бажаємо нових здобутків та перемог.
12 Лютого, 2024 р., 15:22
   Члени виконавчого комітету 08.02.2024 підтримали зміни до Програми організації харчування, ініційовані міською головою щодо безкоштовного харчування учнів 1-4 класів в закладах освіти громади. Рішення передбачає внесення змін до бюджету громади на 2024 рік, яке буде розглянуто депутатами на черговій сесії Сквирської міської ради. Реалізацію заходів програми стане можливим одразу після виділення коштів сесією міськоі ради.