04 Березня, 2024 р., 11:35
   Переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можна за допомогою електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет платника» та  Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.
04 Березня, 2024 р., 11:06
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
04 Березня, 2024 р., 10:06
Декларування доходів – активна громадянська позиція
01 Березня, 2024 р., 16:06
28 Лютого, 2024 р., 16:19
28 Лютого, 2024 р., 15:53
 Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.
28 Лютого, 2024 р., 11:27
Білоцерківщина: Податківці інформують про заповнення реквізиту «Призначення платежу» у разі самостійного погашення заборгованості
27 Лютого, 2024 р., 16:17
  З 01 січня 2024 року діє оновлена форма податкової декларації про майновий стан і доходи