18 Січня, 2024 р., 08:31
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
18 Січня, 2024 р., 08:30
Подання податкової декларації ФОП на загальній системі оподаткування, яка не вела підприємницьку діяльність, але отримувала інші доходи
17 Січня, 2024 р., 13:23
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  пройти онлайн-опитування ветеранів про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
17 Січня, 2024 р., 08:23
16 Січня, 2024 р., 16:11
Шановні жителі громади Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною
16 Січня, 2024 р., 11:46