04 Січня, 2024 р., 15:59
   У закладах освіти Сквирської громади із закінченням першого семестру навчального року пройшли і новорічно-різдвяні свята, яких так з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
04 Січня, 2024 р., 14:27
   Упродовж минулого року служба зайнятості Київщини вдосконалювала свою роботу для того, щоб наші послуги були ще більш зручними та доступними.
04 Січня, 2024 р., 10:17
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
03 Січня, 2024 р., 15:35
Відбулось перейменування назви міста, вулиці: Чи потрібно СГ вносити зміни до облікових даних?
03 Січня, 2024 р., 08:16
02 Січня, 2024 р., 11:53
Ставки єдиного податку для ФОП – платників єдиного податку у 2024 році
01 Січня, 2024 р., 10:52