09 Січня, 2024 р., 15:12
Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді
09 Січня, 2024 р., 09:57
   Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”).
08 Січня, 2024 р., 14:21
   Хоменко Роман (2006 р.н.) та Оскілко Вадим (2006 р.н.) з 2015 року навчалися на відділенні гандболу у Сквирській ДЮСШ. Під керівництвом тренера-викладача Андрія Хомяка ставали переможцями та призерами Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2006 року народження.
08 Січня, 2024 р., 10:37
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
05 Січня, 2024 р., 12:46
Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю.
05 Січня, 2024 р., 10:34
Де дізнатись реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету
04 Січня, 2024 р., 15:59
   У закладах освіти Сквирської громади із закінченням першого семестру навчального року пройшли і новорічно-різдвяні свята, яких так з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
04 Січня, 2024 р., 14:27
   Упродовж минулого року служба зайнятості Київщини вдосконалювала свою роботу для того, щоб наші послуги були ще більш зручними та доступними.
04 Січня, 2024 р., 10:17