Державна служба України з надзвичайних ситуацій

10 Липня, 2024 р., 14:39
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді рятувальники Білоцерківського РУ провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської громади Білоцерківського району. Під час роз’яснювальної роботи рятувальники пояснили людям, у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також фахівці ДСНС звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Співробітники ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.
10 Липня, 2024 р., 13:56
Рятувальники ДСНС закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час використання альтернативних джерел живлення
08 Липня, 2024 р., 14:34
Працівники Білоцерківського РУ спільно з представниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. Під час заходу закликали громадян на необхідністі суворого дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах. Варто нагадати, що згідно законодавства, Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А їх порушення тягне за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень.
04 Липня, 2024 р., 11:31
Надзвичайники у Сквирській громаді Білоцерківськго району розповідали дітям та дорослим про безпеку, як уникнути небезпечних ситуацій та як допомагати один одному, а батьків інформували про правила безпечних канікул та відпочинку. Під час заходу особливу увагу акцентували на дотриманні правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, дій протягом тривання сигналу "Повітряна тривога", а також безпеці на водних об'єктах. А для того, аби діти пам’ятали важливу інформацію та ділилися з однолітками всі отримали кольорові та пізнавальні буклети, розроблені ДСНС спільно з UNICEF Ukraine.
03 Липня, 2024 р., 10:47
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.
01 Липня, 2024 р., 08:11
01 Липня, 2024 р., 08:08
Працівники Білоцерківського районного управління провели рейд на березі водойм міста Сквира, основною метою якого є нагадування громадянам правил безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах.
28 Червня, 2024 р., 10:40
   Трішки щирих посмішок у стрічку новин
28 Червня, 2024 р., 10:39
25 Червня, 2024 р., 15:40