Державна служба України з надзвичайних ситуацій

08 Лютого, 2024 р., 16:17
З метою попередження нещасних випадків на водоймах взимку, працівники Білоцерківського районного управління провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської територіальної громади.
08 Лютого, 2024 р., 11:10
   Працівниками Білоцерківського РУ проведено протипожежний інструктаж для працівників АФ  «Малолисовецька». Трудовий колектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації систем опалення, електрообладнання тощо. Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння.
02 Лютого, 2024 р., 11:55
   З метою належної організації заходів державного нагляду (контролю), недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій (подій) та забезпечення безпечного проживання вимушено переміщених осіб в громадських закладах, які розміщаються на території Сквирської міської громади фахівцями Білоцерківського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового проживання.
01 Лютого, 2024 р., 11:43
   З метою попередження пожеж у житловому секторі фахівці ДСНС Білоцерківського районного управління  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Сквирської МТГ щодо правил безпеки під час опалювального сезону.
01 Лютого, 2024 р., 11:41
   З метою попередження нещасних випадків на водоймах взимку, працівники Білоцерківського районного управління спільно з працівниками відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської територіальної громади.
30 Січня, 2024 р., 15:42
   Подія сталась на річці Роставиця в селі Буки Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району. У повідомленні, яке надійшло до оперативно диспетчерської служби значилось, що 29 січня зник рибалка, речі якого залишилися на льоду біля ополонки, а автомобіль припаркований на березі. 30 січня водолази групи Київської рятувально-водолазної служби виявили тіло потопельника і дістала його з-під криги.
24 Січня, 2024 р., 08:25
23 Січня, 2024 р., 14:38
   Ми невтомно навчаємо маленьких українців правил безпеки, зокрема того, як бути видимими на дорозі в темний час доби. А як щодо дорослих?
19 Січня, 2024 р., 15:52
17 Січня, 2024 р., 16:10
   Значні опади та коливання температури впродовж дня спричиняють появу бурульок, крижаних мас і снігових брил на дахах. Вони становлять велику небезпеку для перехожих.