Державна служба України з надзвичайних ситуацій

01 Квітня, 2024 р., 11:27
Вчора на Сквирщині виникло чотири загорання в природніх екосистемах … рятувальники закликають не порушувати закон та не випалювати сухої рослинності.
01 Квітня, 2024 р., 08:09
   Про правила безпеки інформативно, доступно та цікаво з газетою «Палаючі новини».
29 Березня, 2024 р., 13:54
28 березня о 14:58 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Великі Єрчики по вул. Коноплястій Сквирської територіальної громади.
29 Березня, 2024 р., 11:48
Допоки триває війна, ніхто не почуватиметься в безпеці. Адже постійні ворожі ракетні обстріли становлять загрозу для всієї країни. Та ми можемо підготуватися, вивчивши алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації.
29 Березня, 2024 р., 09:43
   Працівники Білоцерківського районного управління з метою належної організації роботи у наданні адміністративних послуг у вигляді реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки проінформували реєстраторів Центру надання адміністративних послуг Сквирської МТГ щодо зміни порядку подання декларацій та розмістили на дошках оголошень відповідну інформацію для субʼєктів господарювання.
25 Березня, 2024 р., 12:47
   Рятувальники Білоцерківського РУ продовжують проводити рейди щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах у територіальних громадах Білоцерківського району.
21 Березня, 2024 р., 16:20
   Безпечне виховання – це не просто набір правил, а крута суперсила для молодих розумників!