Державна служба України з надзвичайних ситуацій

15 Квітня, 2024 р., 10:18
Вчора на Сквирщині виникло два загорання в природніх екосистемах … рятувальники закликають не порушувати закон та не випалювати сухої рослинності.
15 Квітня, 2024 р., 08:17
 Працівники Білоцерківського РУ спільно з лісниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району.
15 Квітня, 2024 р., 08:16
   Подія сталася на річці Березянка в селі Шаліївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району.
12 Квітня, 2024 р., 16:02
Причинами виникнення пожеж у природних екосистемах можуть бути – кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища і необережне поводження з ним, роботи у лісових районах (утилізація сміття, будівництво і т. д.), випалювання трави на лісових галявинах.
12 Квітня, 2024 р., 16:01
10 квітня о 16:21 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Кривошиїнці на вулиці Поперечній, Сквирська територіальна громада.
12 Квітня, 2024 р., 11:03
Пожежі представляють особливу небезпеку для житлового сектора. Багатоквартирні будинки вважаються зоною підвищеної небезпеки через те, що пожежа легко може перекинутися до сусідів. Неякісні ремонтні матеріали виділяють отруйні пари внаслідок перегріву і плавлення. Звідси високий ризик отруєння димом.
11 Квітня, 2024 р., 08:35
   10 квітня на базі заводу було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників підприємства.
10 Квітня, 2024 р., 12:59
   Надзвичайники наголошують, що необережне поводження з вогнем та навмисні підпали можуть призвести до масштабних лісових пожеж та завдати непомірних збитків природі.
08 Квітня, 2024 р., 11:01
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.