Державна служба України з надзвичайних ситуацій

08 Квітня, 2024 р., 11:01
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.
08 Квітня, 2024 р., 10:44
Щороку пожежі в природних екосистемах завдають серйозної шкоди нашій країні та навколишньому середовищу. Вони спричиняють величезні збитки, пошкоджують будівлі, електромережі та призводить до травматичних подій або навіть загибелі людей.
05 Квітня, 2024 р., 11:32
У Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні ми хочемо нагадати про такі життєво необхідні правила:
04 Квітня, 2024 р., 16:33
04 квітня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено обстеження Пунктів незламності які розташовуються на території Сквирської МТГ.
04 Квітня, 2024 р., 16:26
   На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2024 рік та  з метою попередження пожеж у природних екосистемах (лісові масиви, лісопаркові зони, торфовища і сільськогосподарські угіддя),  виконання  вимог Правил пожежної безпеки в лісах України, а також проведення роботи з їх запобігання шляхом безумовного виконання правил пожежної безпеки під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2023 року фахівцями Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено оцінку стану готовності Сквирського лісництва (Сквирська МТГ) ДП « Ліси України» філія Білоцерківське лісове господарство.
04 Квітня, 2024 р., 08:40
Сьогодні до рятувальників Сквирщини завітала команда ДЮРП «Вогнеборці» Академічного ліцею інформаційних технологій “Перспектива”. Юні та невгамовні рухівці будь-якої пори року і часу доби чекають на зустріч зі своїми наставниками-рятувальниками.
04 Квітня, 2024 р., 08:39
02 Квітня, 2024 р., 09:41
   о 20 год. 36 хв. до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про загорання по вул.Заводській в селі Руда.