Державна служба України з надзвичайних ситуацій

24 Квітня, 2024 р., 15:33
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах.
23 Квітня, 2024 р., 16:06
   Рятувальники 7-ДПРЧ міста Сквира 12-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області провели навчання з працівниками Сквирського лісництва філії «Білоцерківське лісове господарство». Під час тренувань бійці ДСНС спільно із працівниками лісового господарства вкотре пропрацювали механізм ліквідації лісових пожеж та злагодження дій підрозділів, котрі залучаються до гасіння.
23 Квітня, 2024 р., 14:40
   З метою належної організації заходів державного нагляду (контролю), недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій (подій) та забезпечення безпечного проживання вимушено переміщених осіб в громадських закладах, які розміщаються на території Сквирської міської громади фахівцями Білоцерківського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового проживання.
23 Квітня, 2024 р., 14:35
   Рятувальники Білоцерківського району провели навчання ризикам пов'язаним з вибухонебезпечними предметами для учасників освітнього процесу Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище».
22 Квітня, 2024 р., 12:53
   Незабаром Великдень – це свято традиційно пов'язане зі скупченням великої кількості людей та масовим використанням ними відритого вогню, зокрема свічок.  Культові споруди належать до пожежонебезпечних будівель і є об'єктами з масовим перебуванням людей. Ці споруди зазвичай становлять історичну, культурну, архітектурну та духовну цінність. Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев'яних матеріалів. Пожежі, що виникають у таких спорудах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству. Тому співробітниками Білоцерківського РУ рекомендаційні листи щодо стану пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів з відзначення Великодня працівникам храмів та церков. Також проведено  інструктажі та профілактичні бесіди із працівниками та настоятелями культових споруд Сквирської громади щодо дотримання  правил пожежної  та техногенної безпеки під час проведення святкових заходів та  вручено листівки зі зверненням до священнослужителів та прихожан щодо безпечного святкування Великодня.
17 Квітня, 2024 р., 12:05
Сквирська міська голова Валентина Левіцька 16 квітня провела засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради, в якому взяли участь її члени та представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України в Київській області.
17 Квітня, 2024 р., 11:12
   Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони»
17 Квітня, 2024 р., 11:11
   Тримати вдома вогнегасник — це необхідність, саме цей пристрій допоможе вам зберегти, як ваше майно, так і життя.
16 Квітня, 2024 р., 15:19
16 Квітня, 2024 р., 09:40
   Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.